Nilfisk Attix 50-21 PC kaina
Nilfisk Attix 50-21 PC kaina
Nilfisk Attix 50-21 PC Clean Room |
|
1174.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1174.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nilfisk Attix 50-21 PC Clean Room |
|
1265.58 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1265.58 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 23:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Pramoniniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 7319519672855 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 74.6cm |
| Plotis | 40.2cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | 16kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 47l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | + |
| Konstrukcija | minkšti ratukai |
| Plovimo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |



















