Nilfisk Aero 26-01 kaina
Nilfisk Aero 26-01 kaina
Nilfisk-Advance Nilfisk-Alto AERO 26-01 PC X - Staubsauger - Bodenstaubsauger - .. |
|
380.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
380.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys Nilfisk 107406605Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 465.0 € |
|
422.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pramoninis dulkių siurblys Nilfisk Aero 26-01 PC X | 107406605 | 5711145158871 |
|
432.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Nilfisk AERO 26-01 PC X |
|
445.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
445.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Pramoniniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5711145158871 |
| Tipas | daugiafunkciai dulkių siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 1000w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 53cm |
| Plotis | 39cm |
| Gylis | 37.5cm |
| Svoris | 9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 25l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Kita informacija | (g x p x a) 375 x 392 x 530 mm; triukšmo lygis 64 db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Filtrų tipas | plaunamas |
| Konstrukcija | 4 ratukai |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


















