Nikon Prostaff P3 8x30 kaina
Nikon Prostaff P3 8x30 kaina
Prostaff P3 8x30, 8x, 3 cm, waterproof, black, 475 g |
|
169.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
169.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 18:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 4580130921568 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 30mm |
| Atstumas iki akies | 15.4mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 475g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 72mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | azotu pripildyta, atspari rasojimui; daugiasluoksnės optinės dangos; dielektrinė prizmės danga ir fazių korekcija; pasukamos akių kriauklės (twist-up) |





















