Šaldytuvas Midea MERB345MGC02 kaina
Šaldytuvas Midea MERB345MGC02 kaina
Midea MERB345MGC02Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779.0 € |
|
370.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-04 23:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6940461935289 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 171kwh |
| Bendra talpa | 216l |
| Šaldytuvo talpa | 160l |
| Šaldiklio talpa | 66l |
| Temperatūra šaldiklyje | -14/-22ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 8.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.8cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 79kg |
| Rodyti daugiau | |

















