Šaldytuvas Midea MDRB521MIC28 kaina
Šaldytuvas Midea MDRB521MIC28 kaina
Midea Fridge-freezer MDRB521MIC28 |
|
589.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
589.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Midea šaldytuvas-šaldiklis MDRB521MIC28 |
|
613.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
613.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Fridge-freezer MDRB521MIC28 |
|
706.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
706.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6940461935685 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Bendra talpa | 378l |
| Šaldytuvo talpa | 256l |
| Šaldiklio talpa | 122l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 69cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 118kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |




















