Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02O kaina
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02O kaina
Šaldytuvas MDRB489FGE02O, 201 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Midea MDRB489FGE02OKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Midea MDRB489FGE02OKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.0 € |
|
405.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas MDRB489FGE02O, 201 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Midea MDRB489FGE02OKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Midea MDRB489FGE02OKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Midea MDRB489FGE02O šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 64.83 eur/mėn |
|
389.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
389.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02ODaugiau |
|
403.90 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
403.90 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Midea MDRB489FGE02OKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.0 € |
|
405.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
458.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
458.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
463.32 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
463.32 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
467.77 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02O, 201 cm, apačioje šaldiklis, 247 l, 83 l, automat.. |
|
469.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02OPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
469.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
469.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
485.60 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB489FGE02O Energy efficiency class E Free st.. |
|
490.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE02OIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
490.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
490.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
490.05 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
490.05 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
504.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
504.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB489FGE02O | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
577.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
577.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903810744 |
| Gamintojo kodas | mdrb489fge02o |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 231kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 247l |
| Šaldiklio talpa | 83l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, multiairflow |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 70kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai, 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse, 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, no frost |
| Rodyti daugiau | |


































