MFH Woodland 10x25 kaina
MFH Woodland 10x25 kaina
Sulankstomi žiūronai MFH, woodland,10x25 |
|
16.00 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
16.00 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Sulankstomi žiūronai 10x25 Woodland |
|
19.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
19.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 05:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MFH |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 4044633039217 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10x |
| Tipas | Žiūronai medžioklei |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.8° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 101m |
| Santykinis ryškumas | 6.25m |
| Atstumas iki akies | -mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5m |
| Svoris | 190g |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | dioptrijos korekcija; sulankstoma konstrukcija; optinio stiklo lęšiai; gumuotas korpusas; transportavimo krepšys su diržo kilpa |
| Rodyti daugiau | |













