Mercusys Halo H80X 2-pack kaina
Mercusys Halo H80X 2-pack kaina
Belaidis maršrutizatorius|MERCUSYS|Belaidis maršrutizatorius|2 paketai|3000 Mbps.. |
|
82.86 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
Mercusys Halo H80X(2-pack) Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) B.. |
|
83.69 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|2-pack|3000 Mbps|Mesh|3×10/100/100.. |
|
83.88 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
83.88 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Mercusys Halo H80X (2-pack) Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) .. |
|
85.20 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Sistemos tinklelis Mercusys Halo H80X (2 pakuotės)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
85.51 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
85.51 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Maršrutizatorius Mercusys AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 sistema su PoE Halo H80X.. |
|
85.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
85.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
System mesh Mercusys Halo H80X(2-pack) |
|
88.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mercusys AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System |
|
88.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
88.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sistemos tinklelis Mercusys Halo H80X (2 pakuotės)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
89.79 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
89.79 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Maršrutizatorius AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE Halo H80X (2-Pac.. |
|
91.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE | Halo H80X (2-Pack) | 802.11ax | .. |
|
93.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERCUSYS |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6957939000691 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 574mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Wi-Fi | + |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 3000 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | + |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 155.5mm |
| Plotis | 161.5mm |
| Gylis | 219.5mm |
| Matmenys | 128 x 81 x 83.7 mm |
| Rodyti daugiau | |























































