Maitinimo blokas Xilence XP650R6.2, 650 W kaina
nuo 41.50
Senukai.lt
Maitinimo blokas Xilence Performance C+ XP650R6.2 650 W, 12 cm
Į parduotuvę senukai.lt
Pigu.lt
Xilence Performance C+ - XP650R6.2
Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais!
Į parduotuvę pigu.lt
Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Rpc.lt
Xilence XP650R6.2 power supply unit
41.50
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d.
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d.
Į parduotuvę rpc.lt
Itwork.lt
Maitinimo blokas Xilence Performance C+ 650W
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d.
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d.
Į parduotuvę itwork.lt
Senukai.lt
Į parduotuvę senukai.lt
1a.lt
Į parduotuvę 1a.lt
Varle.lt
650 W „Xilence Performance C+ XP650R6.2“
47.56
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d.
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d.
Į parduotuvę varle.lt
Toppc.lt
Xilence Performance C+, 650W, 80PLUS XN420
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d.
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d.
Į parduotuvę toppc.lt
Bigbox.lt
650 W Xilence Performance XP650R6.2
Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo
7-14 d.d.
Pristatymo laikas: 7-14 d.d.
7-14 d.d.
Pristatymo laikas: 7-14 d.d.
Į parduotuvę bigbox.lt
Pigu.lt
Į parduotuvę pigu.lt
Technorama.lt
Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur
Į parduotuvę technorama.lt
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (13)
! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Maitinimo blokas Xilence XP650R6.2, 650 W
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Maitinimo blokas Xilence XP650R6.2, 650 W
Informacija
Prekės ženklas XILENCE
Galingumas 650w
Efektyvumo sertifikavimas 80 plus
Aušinimo tipas aktyvus – ventiliatorius
Ventiliatoriaus skersmuo -mm
Maks. linijos galia (+12V) -w
Maks. linijos galia (+3.3V/+5V) -w
Maks. linijos galia (-12V/+5V) -w
Maks. linijos galia (+5VSB) -w
Maks. linijos apkrova (+12V) -a
Maks. linijos apkrova (+3.3V) -a
Maks. linijos apkrova (+5V) -a