Maitinimo blokas Aerocool AEROVX-650PLUS, 650 W
nuo 55.08
Senukai.lt
Maitinimo blokas AeroCool VX Plus 650 W, 12 cm
Į parduotuvę senukai.lt
Pigu.lt
AeroCool PGS VX 650 Plus
Į parduotuvę pigu.lt
Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Mobitelas.lt
Aerocool VX PLUS 650 maitinimo blokas 650 W 20+4 pin ATX ATX juodas
8-9 d.d.
Pristatymo laikas: 8-9 d.d.
8-9 d.d.
Pristatymo laikas: 8-9 d.d.
Į parduotuvę mobitelas.lt
Senukai.lt
Į parduotuvę senukai.lt
1a.lt
Į parduotuvę 1a.lt
Pigu.lt
AeroCool PGS VX 650 Plus
Į parduotuvę pigu.lt
Toppc.lt
AeroCool VX-650 PLUS, 650W AEROVX-650PLUS
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d.
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d.
Į parduotuvę toppc.lt
Bigbox.lt
AEROCOOL AEROVX-650PLUS PSU AeroCool VX-
Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo
7-12 d.d.
Pristatymo laikas: 7-12 d.d.
7-12 d.d.
Pristatymo laikas: 7-12 d.d.
Į parduotuvę bigbox.lt
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (22)
! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Maitinimo blokas Aerocool AEROVX-650PLUS, 650 W
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Maitinimo blokas Aerocool AEROVX-650PLUS, 650 W
Informacija
Prekės ženklas AEROCOOL
Galingumas 650w
Efektyvumo sertifikavimas 80 plus
PFC aktyvus
Aušinimo tipas aktyvus – ventiliatorius
Ventiliatoriaus skersmuo 120mm
Apsauga ovp, scp, opp
Maks. linijos galia (+12V) 600w
Maks. linijos galia (+3.3V/+5V) 120w
Maks. linijos galia (-12V/+5V) 3.6w
Maks. linijos galia (+5VSB) 12.5w
Maks. linijos apkrova (+12V) 50a
Maks. linijos apkrova (+3.3V) 20a
Maks. linijos apkrova (+5V) 17a