Logitech Rugged Folio, 920-011203, ispanų, grafitas
Logitech Rugged Folio, 920-011203, ispanų, grafitas
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206106741 |
| Priedo tipas | dėklas su klaviatūra |
| Tinka | apple ipad 10th gen (10.9") |
| Suderinamumas | apple ipad 10th gen 2022 (10.9") |
| Medžiaga | poliuretanas |
| Įstrižainė | 10.9" |















