Logitech MK850 Performance, prancūzų (Azerty)
Logitech MK850 Performance, prancūzų (Azerty)
Logitech MK850 Performance - Tastatur-und-Maus-Set - Bluetooth, 2.4 GHz - Franzö.. |
|
118.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
118.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Belaidė klaviatūra ir pele Logitech MK850 Performance, Išdėstymas: Prancūzų (Aze.. |
|
118.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
118.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Keyboard and Mouse Kit Logitech MK850 Performance |
|
163.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
163.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 05:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206066830 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | prancūzų (fr) |
| Paskirtis | universali |
| Apšvietimas | - |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 21cm |
| Gylis | 2.5cm |
| Svoris | 0.733kg |
| Pardavėjo šalis | estija |



















