Logitech MK330 Wireless Combo, RUS, juoda kaina
Logitech MK330 Wireless Combo, RUS, juoda kaina
Kompiuterio klaviatūra Logitech MK330 Wireless Combo USB(RUS) Black |
|
70.74 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206033719 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | rusų (ru) |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows xp, windows vista, windows 7, windows 8 |
| Palaikomos technologijos | usb |
| Plotis | 446.3cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Svoris | 0.57kg |
| Rodyti daugiau | |
















