Šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182Daugiau |
|
1703.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1703.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr ICBdi 5182Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1968.0 € |
|
1739.38 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR ICBdi 5182 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1699.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1699.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182Yra sandėlyje. |
|
1699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1703.20 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182Daugiau |
|
1703.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1703.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182 | ICBDI5182 | 4016803042617 |
|
1715.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Liebherr ICBdi 5182Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1968.0 € |
|
1739.38 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Liebherr ICBdi 5182Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1754.30 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803042617 |
| Gamintojo kodas | icbdi 5182 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 182kwh |
| Bendra talpa | 256l |
| Šaldytuvo talpa | 202l |
| Šaldiklio talpa | 54l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 22val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | 0.498kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | biofresh |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 0°c ~ +8°c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





























