Šaldytuvas Liebherr ICBc5182 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBc5182 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Peak ICBc 5182Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2159 € |
|
1757.18 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Peak ICBc 5182Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2159 € |
|
1757.18 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Liebherr ICBc5182Daugiau |
|
1757.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1757.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIEBHERR ICBc 5182 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1769.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1769.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBc 5182Yra sandėlyje. |
|
1769.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1769.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr ICBc5182 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 301.11 eur/mėn |
|
1806.65 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
1806.65 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ICBc 5182 Peak BioFresh, 177 cm |
|
1899.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803044611 |
| Gamintojo kodas | icbc 5182 peak |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 145kwh |
| Bendra talpa | 254l |
| Šaldytuvo talpa | 200l |
| Šaldiklio talpa | 54l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | biofresh |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 80kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























