Šaldiklis Liebherr GGU 1550 kaina
Šaldiklis Liebherr GGU 1550 kaina
LIEBHERR GGU 1550 Profi šaldiklis |
|
1005.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1005.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr GGU 1550Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR GGU 1550 Profi ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
963.40 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
963.40 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr GGU 1550Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1005.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1005.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
LIEBHERR GGU 1550 Profi šaldiklis |
|
1005.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1005.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Liebherr GGU 1550Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1036.17 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1036.17 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Liebherr GGU 1550Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 12:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 9005382167274 |
| Gamintojo kodas | ggu 1550 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | nėra |
| Energijos sąnaudos per metus | 250kwh |
| Bendra talpa | 133l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 24val. |
| Užšaldymo galia | 14kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 45db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Aukštis | 83cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 39kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |

























