Lian Li LANCOOL 216 E-ATX, Midi-Tower, juodas
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX, Midi-Tower, juodas
Kompiuterio korpusas Lian Li Lancool 216X, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
86.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
CaseLIAN LILANCOOL 216X BLACKMidiTowerCase product features Transparent |
|
96.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Korpusas Lian Li Lancool 216Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
96.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX, Tempered Glass, Black LANCOOL216X |
|
84.36 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
84.36 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
85.50 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Korpusas MIDITOWER EATX be maitinimo šaltinio/G99.LAN216X.00 LIAN LI |
|
85.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
85.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
85.90 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Case LIAN LI LANCOOL 216X BLACK MidiTower Case product features Transparent pane.. |
|
86.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
86.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
86.32 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
86.32 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kompiuterio korpusas Lian Li Lancool 216X, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
86.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kompiuterio korpusas Lian Li Lancool 216X, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
86.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
87.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX Case, Mid Tower – Black |
|
87.26 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
87.26 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
87.46 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX Case, Midi-Tower - black |
|
88.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
88.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lian Li LANCOOL 216X BLACK Midi Tower Case Product Features: Transparent panel, ..Daugiau |
|
88.70 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lian Li Lancool 216 Black kompiuterio korpusas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.90 eur/mėn |
|
88.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
89.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
89.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
89.33 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Case LIAN LI LANCOOL 216X BLACK MidiTower Case product features Transparent pane.. |
|
90.17 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Dėklas, LIAN LI, LANCOOL 216X BLACK, MidiTower, Case gaminio savybės Skaidrus sk..Daugiau |
|
90.55 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
93.78 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
CaseLIAN LILANCOOL 216X BLACKMidiTowerCase product features Transparent |
|
96.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Korpusas Lian Li Lancool 216Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
96.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Case|LIAN LI|LANCOOL 216X BLACK|MidiTower|Case product features Transparent pane.. |
|
102.59 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Lian Li Kompiuterio korpusas LANCOOL 216X G99.LAN216X.00, 2x 160mm priekiniai ve.. |
|
102.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX Case, Midi-Tower - juodasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
105.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
105.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lian Li LANCOOL 216 E-ATX Case, Midi-Tower - juodasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
111.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
111.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 07:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Lian Li |
| Kategorija | Kompiuterių korpusai |
| Prekės kodas | 4718466012920 |
| Korpuso tipas | midi tower |
| Suderinamumas | atx, extended atx (e-atx), micro-atx / mini-itx |
| Skaidri šoninė siena / Langas | + |
| Medžiaga | plienas |
| Medžiagos storis (mm) | - |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis (cm) | - |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis (cm) | - |
| Ekranas | - |
| USB jungtys | usb 3.0 x2 |
| Kitos jungtys | hd audio |
| Mygtukai | power |
| Išorinės 5.25" ertmės | - |
| Išorinės 3.5 ertmės | - |
| Vidinės 3.5" ertmės | 2 |
| Vidinės 2.5" ertmės | - |
| Išplėtimo lizdai | - |
| Ventiliacijos ertmė | + |
| Priekinis skydelis | 120 / 140 mm x2 |
| Galinis skydelis | 120 mm x1 |
| Viršutinis skydelis | 120 mm x2 |
| Aukštis (cm) | - |
| Plotis (cm) | - |
| Gylis (cm) | - |
| Svoris (kg) | - |
| Maitinimo šaltinis (W) | - |
| Rodyti daugiau | |




































