Kairė tamsos ranka kaina

Kairė tamsos ranka kaina

nuo 9.19 €
Patogupirkti.lt

Kairė tamsos ranka

Kaina taikoma prisijungusiems patogupirkti.lt nariams. Greitas ir nemokamas pristatymas nuo 29€

14.24 €
Į parduotuvę patogupirkti.lt
Pegasas.lt

Kairė tamsos ranka. E.knyga

Nemokamas pristatymas nuo 35 €

Daugiau
14.89 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 €
Pristatymo laikas: 2-4 d.d.
14.89 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 €
Pristatymo laikas: 2-4 d.d.
Į parduotuvę pegasas.lt
Knygos.lt

Kairė tamsos ranka (knyga su defektais)

Nurodyta kaina taikoma prisijungusiems knygos.lt nariams.

Daugiau
14.99 €
Į parduotuvę knygos.lt
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (5)

* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-10-21 11:58

! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Kairė tamsos ranka
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kairė tamsos ranka
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Jūsų vertinimas

Būkite aktyvūs! Įvertinkite prekę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Atsiliepimas, komentaras, nuomonė
Specifikacija
Autorius Ursula K. Le Guin
Leidykla Kitos knygos
Kategorija Užsienio autorių romanai
Prekės kodas 9786094276033
Autorius ursula k. le guin
Leidykla kitos knygos
Leidinio kalba lietuvių
Viršelio tipas kietas
Puslapių skaičius 312
Leidimo metai 2024
Tipas fantastinės suaugusiųjų knygos