Kaitlentė Hotpoint HB 2760B kaina
Kaitlentė Hotpoint HB 2760B kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HOTPOINT |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8050147581568 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 51cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |





















