Kaitlentė Hotpoint HB 2760B kaina
Kaitlentė Hotpoint HB 2760B kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 01:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOTPOINT |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8050147581568 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 51cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |





















