Orkaitė Hoover HOT7174WI kaina
Orkaitė Hoover HOT7174WI kaina
Orkaitė Hoover HOT7174WI WF/E |
|
327.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
327.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hoover HOT7174WI WIFI/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 354.0 € |
|
327.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama orkaitė Hoover HOT7174WI WF/EYra sandėlyje. |
|
357.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
357.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8016361932272 |
| Gamintojo kodas | hot7174wi wifi/e |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.92 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 109 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2200w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.8cm |
| Svoris | 31kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 1vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 9 |
| Rodyti daugiau | |

























