Orkaitė Hoover HOAZ 7150 kaina
Orkaitė Hoover HOAZ 7150 kaina
Hoover HOAZ 7150 WI/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 351.0 € |
|
315.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Hoover HOAZ 7150 WI/E |
|
339.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
339.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hoover HOAZ 7150 WI/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 351.0 € |
|
315.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Hoover HOAZ 7150 WI/E |
|
339.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
339.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Hoover HOAZ 7150 WI/EYra sandėlyje. |
|
357.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
357.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8016361932609 |
| Gamintojo kodas | hoaz 7150 wi/e |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 111 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2100w |
| Aukštis | 57cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 32.5kg |
| Orkaitės tūris | 80l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis, sensorinis |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |























