Indaplovė Hoover HF 5C7F1W kaina
Indaplovė Hoover HF 5C7F1W kaina
Indaplovė Hoover HF 5C7F1W |
|
509.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
509.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indaplovė Hoover HF 5C7F1WYra sandėlyje. |
|
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8059019069784 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | hf 5c7f1w |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.75kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 238min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 47.1kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |






















