Robotas vejapjovė Hookii Neomow X 4000 kaina
Robotas vejapjovė Hookii Neomow X 4000 kaina
Cisco HOOKII Neomow X Series up to 4000m² | NEOMOW X | 6975849060116 |
|
2673.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Robot koszący Cisco HOOKII Neomow X Series up to 4000m² | NEOMOW X | 69758490601.. |
|
2676.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Robotas vejapjovė Cisco HOOKII Neomow X serija iki 4000m² | NEOMOW X | 697584906.. |
|
2724.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
HOOKII Neomow X Series up to 4000m2 |
|
3293.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3293.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOKII |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6975849060116 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Pjovimo plotis | 28cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 85mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 17kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, mulčiavimas, lietaus jutiklis, Šalčio jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema, gps |



















