Šaldytuvas Hisense RF540N4SBI2 kaina
Šaldytuvas Hisense RF540N4SBI2 kaina
Hisense RF540N4SBI2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1533.0 € |
|
1225.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
RF540N4SBI2, French Door (edelstahl) |
|
1473.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1473.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 00:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727044723 |
| Gamintojo kodas | 6921727044723 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas, išmanusis šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 310kwh |
| Bendra talpa | 480l |
| Šaldytuvo talpa | 302l |
| Šaldiklio talpa | 178l |
| Temperatūra šaldiklyje | -20/+5ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Papildomos funkcijos | wifi, nulinė zona, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 79.4cm |
| Aukštis | 181.7cm |
| Gylis | 70.6cm |
| Svoris | 111kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | wifi; Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Palaikomos technologijos | myfreshchoice, metalcooling, totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |
























