Viryklė Heinner HFSC-SME50BRW kaina
Viryklė Heinner HFSC-SME50BRW kaina
Heinner HFSC-SME50BRW viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.63 eur/mėn |
|
219.80 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
219.80 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
ARAGAZ GAZ HEINNER HFSC-SME50BRW |
|
219.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
219.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinė viryklė HFSC-SME50BRW HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
220.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
220.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dujinė viryklė HFSC-SME50BRW HEINNERYra sandėlyje. |
|
228.12 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
228.12 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494009630 |
| Gamintojo kodas | hfsc-sme50brw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 49.8cm |
| Gylis | 50cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | - |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |

















