Viryklė Heinner HFSC-S56E2HSWH kaina
Viryklė Heinner HFSC-S56E2HSWH kaina
Heinner HFSC-S56E2HSWH viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.65 eur/mėn |
|
279.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
279.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-S56E2HSWH |
|
279.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S56E2HSWH HEINNERYra sandėlyje. |
|
291.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
291.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 17:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494032195 |
| Gamintojo kodas | hfsc-s56e2hswh |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.77 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 62l |
















