Viryklė Heinner HFSC-S56E1HSWH kaina
Viryklė Heinner HFSC-S56E1HSWH kaina
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-S56E1HSWH |
|
269.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
269.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERYra sandėlyje. |
|
279.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
279.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 23:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494032171 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | -l |
















