Viryklė Heinner HFSC-S50LITGWH kaina
Viryklė Heinner HFSC-S50LITGWH kaina
ARAGAZ GAZ HEINNER HFSC-S50LITGWH |
|
250.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
250.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFSC-S50LITGWH viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.78 eur/mėn |
|
250.67 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
250.67 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
ARAGAZ GAZ HEINNER HFSC-S50LITGWH |
|
250.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
250.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinė viryklė HFSC-S50LITGWH HEINNERYra sandėlyje. |
|
250.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
250.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494029720 |
| Gamintojo kodas | hfsc-s50litgwh |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |















