Šaldiklis Heinner HFF-V280NFE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V280NFE kaina
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V280NFE++ |
|
546.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
546.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-V280NFE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.15 eur/mėn |
|
546.90 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
546.90 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V280NFE++ |
|
546.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
546.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-V280NFE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
547.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
547.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis HFF-V280NFE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
548.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
548.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis Heinner HFF-V280NFEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
549.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023384 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 279l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 65cm |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | freezer shield (-15 °c); apverčiamos durelės |
| Rodyti daugiau | |
















