Šaldiklis Heinner HFF-V102E kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V102E kaina
Heinner HFF-V102E++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.97 eur/mėn |
|
215.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
215.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V102E++ |
|
215.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
215.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-V102E++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
221.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
221.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 14:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023322 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-v102e++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 170kwh |
| Bendra talpa | 103l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 5.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 83.8cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 30kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |
















