Šaldiklis Heinner HFF-HS240NFE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-HS240NFE kaina
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-HS240NFE++ |
|
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-HS240NFE++ |
|
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-HS240NFE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.63 eur/mėn |
|
519.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
519.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis HFF-HS240NFE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
538.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
538.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 14:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494022035 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-hs240nfe++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 240l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 10.8kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 172cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | -kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | 7 skyriai (5 stalčiai + 2 stiklinės lentynos); led lempa; elektroninis valdymas su skaitmeniniu ekranu; vaikų užraktas; durelių atidarymo signalas; apverčiamos durelės; „multi air flow“; eco funkcija; ledo kubelių dėklas. |
| Rodyti daugiau | |















