Šaldytuvas Heinner HF-V401NFWDE kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V401NFWDE kaina
Šaldiklis FRIGIDER HEINNER HF-V401NFWDE++ |
|
509.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
509.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HF-V401NFWDE++ šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 84.97 eur/mėn |
|
509.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
509.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis FRIGIDER HEINNER HF-V401NFWDE++ |
|
509.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
509.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas one door HF-V401NFWDE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
531.61 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
531.61 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494023308 |
| Gamintojo kodas | hf-v401nfwde++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 389l |
| Šaldytuvo talpa | 389l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Kita | 4 stiklinės lentynos; led apšvietimas; crisper stalčius su drėgmės reguliatoriumi |
| Lentynos | 4 |
| Rodyti daugiau | |
















