Šaldytuvas Heinner HF-V242E kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V242E kaina
Šaldytuvas FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-V242E++ |
|
305.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
305.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HF-V242E++ šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.98 eur/mėn |
|
305.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
305.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-V242E++ |
|
305.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
305.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas double door HF-V242E++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
318.08 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
318.08 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas double door HF-V242E++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
370.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
370.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494020840 |
| Gamintojo kodas | hf-v242e++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldytuvo talpa | 201l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 161cm |
| Gylis | 56.5cm |
| Rodyti daugiau | |















