Green Cell UPS01LCD 600VA, 360 W kaina
Green Cell UPS01LCD 600VA, 360 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS Power Proof, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
46.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Atsarginis maitinimo šaltinis Green Cell 600VA, 360WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.99 € |
|
47.58 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell Žalias Cell Žalias Cell UPS Power Proof 600VA 360WDaugiau |
|
46.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
46.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA .. |
|
46.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
46.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Green Cell UPS01LCD Nepertraukiamosios Maitros Šaltinis (UPS) Line-Interactive 0.. |
|
46.74 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS Power Proof, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
46.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS Power Proof, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
46.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Atsarginis maitinimo šaltinis Green Cell 600VA, 360WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.99 € |
|
47.58 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell UPS01LCD nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
48.07 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Green Cell 600VA 360W Überspannungsschutz 230V |
|
49.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
49.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS01LCD nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
51.36 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA .. |
|
51.65 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Green Cell UPS01LCD, 600VA 360W UPS01LCD |
|
55.03 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
55.03 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 600 VA 3.. |
|
55.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
55.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS01LCD nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
55.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
55.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
„Green Cell“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), atsparus vandeniui, 600 VA..Daugiau |
|
56.63 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Green Cell Green Cell UPS01LCD nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Int.. |
|
57.90 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
57.90 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Green Cell UPS01LCD nepertraukiamo energijos tiekimo įrenginys (UPS) Line-Intera.. |
|
58.80 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Green Cell 600VA 360W viršįtampių apsauga 230V juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
60.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
60.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
„Green Cell UPS01LCD“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus, 0,6.. |
|
60.27 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Green Cell 600VA 360W viršįtampių apsauga 230V juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
63.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
63.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 360W 12V/230Vac Green Cell |
|
68.40 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
68.40 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS01LCD 0,6 kVA 360 W Li.. |
|
74.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 13:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902701419615 |
| Gamintojo kodas | ups01lcd |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.25kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | lcd ekranas; 2 schuko lizdai; nominalus įėjimas: 230 v; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-11 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 14.2cm |
| Plotis | 29.8cm |
| Gylis | 10.1cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |










































