Gravity Gt16-2 kaina
Gravity Gt16-2 kaina
GRAVITY GT16-2 MEN'S Išmanusis laikrodis - CONNECTIONS MAKER, PRESSURE METER (sg..Daugiau |
|
42.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
42.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GRAVITY GT16-2 VYRŲ IŠMANUSIS LAIKRODIS - PRISIJUNGIMO KŪRĖJAS, SLĖGIO METERIS (.. |
|
48.30 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-21 00:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Gravity |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5900148052112 |
| Tipas | apyrankė |
| Suderinamumas | android 5.0+ ir ios 9.0+ |
| Riešo apimtis (cm) | 120 - 220 mm |
| Apyrankės tipas | nerūdijantis plienas |
| Ilgis | 4.03cm |
| Plotis | 46mm |
| Aukštis | skersmuo 36,5 mmmm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė |
| Kita informacija | atsparus vandeniui |
| Svoris | 3.862 kgg |

















