Viryklė Gratus VD12 kaina
Viryklė Gratus VD12 kaina
GRATUS VD12 Turistinė dujinė 2 degiklių viryklė |
|
39.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
39.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950294 |
| Gamintojo kodas | vd12 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės |
| Aukštis | 10.5cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Rodyti daugiau | |















