Orkaitė Gram IO 5610-90B kaina
Orkaitė Gram IO 5610-90B kaina
Gram IO 5610-90B erillisuuni, musta |
|
359.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
359.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram IO 5610-90 B orkaitė 65 L Juoda |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 16:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 5709708233158 |
| Gamintojo kodas | io5610-90b |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.78 |
| Energijos klasė | a |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3.6w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis, besisukantis ratukas |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |
















