Grafinė planšetė Xp-Pen Deco Pro Small Wireless
Grafinė planšetė Xp-Pen Deco Pro Small Wireless
Grafikos planšetė - XP-Pen Deco Pro Small Wireless Planšetė, jautri paviršius, p.. |
|
169.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
169.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Grafikos planšetė - XP-Pen Deco Pro Small Wireless Tablet, jautri paviršius, pri.. |
|
181.59 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Grafikos planšetė - XP-Pen Deco Pro Small Wireless Tablet, jautri paviršius, pri.. |
|
183.82 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XP-PEN |
| Kategorija | Piešimo planšetės |
| Prekės kodas | 654913036603 |
| Raiška | -lpi |
| Aktyvus darbinis plotas | 229 x 127mm |
| Atsako greitis | 220pps |
| Suderinamumas | windows os, mac os, android os |
| Jungties tipas | usb-c |
| Svoris | 1.12kg |
| Matmenys | 350.8 x 199.5 x 16.5 mm |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
















