Automobilinė kėdutė Graco Eldura R129 kaina
Automobilinė kėdutė Graco Eldura R129 kaina
GRACO FOTELIK ELDURA R129 MIDNIGHT |
|
69.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
69.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Automobilinė kėdutė Graco ELDURA R129, midnightPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
70.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
70.06 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
GRACO automobilinė kėdutė 76-150 cm ELDURA R129, Midnight, GC2216AAMDN000Kaina taikoma ONE FAMILY lojalumo programos nariams. Ne programos nariams taikoma kaina 99.00 € |
|
79.20 €*
|
Į parduotuvę babycity.lt |
Graco automobilinė kėdutė Eldura R129, 9-36 kg, midnightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.0 € |
|
79.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Graco Eldura™ R129 76–150cm Midnight Automobilio sėdynė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.58 eur/mėn |
|
81.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
81.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Automobilinė kėdutė Graco ELDURA™ R129 (76-150cm), Midnight |
|
86.00 €
|
Į parduotuvę vezimeliu-kampelis.lt |
GRACO FOTELIK ELDURA R129 MIDNIGHT |
|
119.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
119.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 23:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRACO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5060624773280 |
| Svorio grupė | 1/2/3 (9-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 76-150 cm |
| Minimalus ūgis | 76cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |




















