GPD WIN Mini 2025 kaina
GPD WIN Mini 2025 kaina
GPD WIN Mini (2025) Mini nešiojamasis kompiuteris 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1153.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GPD WIN Mini (2025) Mini Nešiojamas kompiuteris 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home JuodasDaugiau |
|
1156.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1156.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Gpd GPD07-WMini884016001B 7" 16 GB RAM 1 TB SSDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489.0 € |
|
1159.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GPD WIN Mini (2025) Mini Laptop 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home BlackDaugiau |
|
1045.40 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
GPD WIN Mini (2025) Mini Laptop 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Black | GPD07-WMini8840.. |
|
1050.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
GPD Win Mini GPD07-WMini884016001B Ryzen 7 8840U/7" FHD Touchscreen 120Hz/16GB/S.. |
|
1051.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
GPD Win Mini GPD07-WMini884016001B Ryzen 7 8840U/7" FHD Touchscreen 120Hz/16GB/S.. |
|
1065.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
GPD WIN Mini (2025) mini nešiojamas kompiuteris 16 GB / SSD 1 TB WIN 11 Home Bla.. |
|
1076.53 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
GPD WIN Mini (2025) 7 120hz 8840U 16GB 1SSD EN W11 Black nešiojamas kompiuteris10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 109.17 eur/mėn |
|
1091.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Laptop GPD Win Mini GPD07-WMini884016001B Ryzen 7 8840U/7" FHD Touchscreen 120Hz..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1091.94 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1091.94 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mini Laptop GPD WIN Mini (2025) 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Black |
|
1105.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1105.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GPD WIN Mini (2025) Mini Laptop 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Black |
|
1106.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1106.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GPD WIN Mini (2025) Black - 7", IPS, FHD (1920x1080), Matinis | AMD Ryzen 7 5825.. |
|
1133.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Laptop GPD Win Mini GPD07-WMini884016001B Ryzen 7 8840U/7" FHD Touchscreen 120Hz..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1135.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1135.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
GPD WIN Mini (2025) Mini nešiojamasis kompiuteris 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1153.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GPD WIN Mini (2025) Mini Nešiojamas kompiuteris 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home JuodasDaugiau |
|
1156.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1156.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Gpd GPD07-WMini884016001B 7" 16 GB RAM 1 TB SSDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489.0 € |
|
1159.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GPD WIN Mini nešiojamasis kompiuteris 7,0" Ryzen 7 8840U/16GB/1TB, jutiklinis, 1.. |
|
1165.86 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Nešiojamas Kompiuteris - GPD WIN Mini (2025) | R7 5825U | 16GB | 1TB SSD | 7" 10.. |
|
1210.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
GPD WIN Mini (2025) Mini Nešiojamas Kompiuteris 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Juodas |
|
1314.60 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GPD |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 6970787921253 |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Gamintojo kodas | gpd07-wmini884016001b |
| Diskas SSD M.2 | 1024gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota amd |
| Operacinė sistema | windows 11 |
| Ekrano dydis | 7" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 7.0" (~18 cm) |
| Procesorius | amd ryzen 7 pro 8840u |
| Spartinančioji atmintinė | 16mb |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8/16 |
| Atminties tipas | lpddr5x |
| Kietojo disko valdiklis | m.2 2280; pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | amd radeon 780m |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | - |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| HDMI | micro hdmi |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | mmc • sd • sdhc • sdxc |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| TV išėjimo jungtys | hdmi |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Kita informacija | 120 hz ips ekranas; hall efektiniai valdikliai; oculink ir usb4 egpu palaikymas |
| Aukštis | 26cm |
| Korpuso tipas | metalas |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rodyti daugiau | |



































