Gorenje WPNEI82A1SWIFI kaina
Gorenje WPNEI82A1SWIFI kaina
Gorenje Skalbimo mašina | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
366.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
366.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje WPNEI82A1SWIFIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 423.0 € |
|
367.65 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Gorenje Washing machine WPNEI82A1SWIFI Energy efficiency class..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
413.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Gorenje G400 WPNEI82A1SWIFI, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje WPNEI82A1SWIFIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
366.95 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
366.95 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje Skalbimo mašina | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
366.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
366.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje WPNEI82A1SWIFIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
367.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
367.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje WPNEI82A1SWIFIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 423.0 € |
|
367.65 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
369.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
370.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
370.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje WPNEI82A1SWIFI skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.89 eur/mėn |
|
377.33 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
377.33 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front-loa.. |
|
387.69 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
390.42 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
390.42 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
393.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
394.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
394.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
395.29 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
GORENJE WPNEI82A1SWIFI |
|
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje Washing machine WPNEI82A1SWIFI Energy efficiency class..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
413.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Gorenje G400 WPNEI82A1SWIFI, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje G400 WPNEI82A1SWIFI, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
413.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
450.48 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
458.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
458.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
477.37 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Gorenje WPNEI82A1SWIFI Skalbimo mašina, A, 8kg, 1200 aps./min., 55cm, garų funkc.. |
|
489.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
530.73 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loa.. |
|
555.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782834554 |
| Gamintojo kodas | wpnei82a1swifi |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 40kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 212min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 65kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, patalynės programa, marškinių skalbimo programa, mišri įkrova, greita programa, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | garų funkcija |
| Rodyti daugiau | |




































