Gardena 1100/32 kaina
Gardena 1100/32 kaina
Elektrinė vejapjovė Gardena 05031-20, 1.1 kWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.0 € |
|
97.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
97.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė vejapjovė GARDENA POWER MAX 1100/32, 1100 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 1100/32, 1100 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € |
|
97.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
97.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 1100/32, 1100 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € |
|
97.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
97.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 1100/32, 05031-20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
97.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
97.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena 05031-20, 1.1 kWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.0 € |
|
97.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
97.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė vejapjovė GARDENA POWER MAX 1100/32, 1100 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 1100/32, 05031-20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
102.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
102.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
GARDENA Elektrinė vejapjovė PowerMax™ 1100/32 |
|
109.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
109.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Vejapjovė Gardena PowerMax 1100/32; 1100 W; elektrinė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
110.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
110.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Elektrinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4078500023924 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 32cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 7.5kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Kolekcija | powermax |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Rodyti daugiau | |























