Mikrobangų krosnelė G3FERRARI G1010900 kaina
Mikrobangų krosnelė G3FERRARI G1010900 kaina
Mikrobangų krosnelė G3FERRARI G1010900Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
98.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė su griliumi G3FERRARI G1010900 |
|
99.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
99.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė G3FERRARI G1010900Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
101.87 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
101.87 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė su griliumi G3FERRARI G1010900 |
|
106.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
106.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
G3Ferrari G10109Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
107.79 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 03:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | G3FERRARI |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8058150113110 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 43cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 10.5kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |















