Fotelis reglaineris Halmar HORTON kaina
Fotelis reglaineris Halmar HORTON kaina
Fotelis reglaineris Halmar Horton, smėlio spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.0 € |
|
326.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Atlošiamas krėslas Leisure Furniture Horton, smėlio sp., 97 cm x 80 cm x 105 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Reglaineris- fotelis HORTON, beigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
317.38 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
317.38 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis reglaineris Halmar Horton, smėlio spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.0 € |
|
326.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Reglaineris- fotelis HORTON, beigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
333.25 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
333.25 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Atlošiamas krėslas Leisure Furniture Horton, smėlio sp., 97 cm x 80 cm x 105 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Atlošiamas krėslas Leisure Furniture Horton, smėlio sp., 97 cm x 80 cm x 105 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
HORTON poilsio krėslas, smėlio spalvos |
|
382.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
382.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 17:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5905248135185 |
| Tipas | foteliai su poilsio funkcija |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas, medžio masyvas, mdp |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 105cm |
| Gylis | 97cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | -cm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |


















