Fotelis Kenzo, tile red kaina
Fotelis Kenzo, tile red kaina
Sparno kėdė, Hanah Home, Kenzo, plytelių raudona, 90 x 88 x 70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
494.06 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
494.06 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Sparno kėdė, Hanah Home, Kenzo, plytelių raudona, 90 x 88 x 70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
518.76 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
518.76 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 02:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ATELIER DEL SOFA |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 8683742755005 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 90cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















