Fotelis Halmar Tyrion, juodas kaina
Fotelis Halmar Tyrion, juodas kaina
Fotelis TYRION, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
169.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Krėslas Leisure Furniture Tyrion, juoda sp., 86 cm x 75 cm x 91 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fotelis Halmar Tyrion, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.0 € |
|
158.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis TYRION, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
169.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
TYRION, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
174.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
174.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Krėslas Leisure Furniture Tyrion, juoda sp., 86 cm x 75 cm x 91 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Leisure Furniture Tyrion, juoda sp., 86 cm x 75 cm x 91 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
TYRION L. kėdė, spalva: tamsiai juoda |
|
183.06 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
183.06 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
TYRION, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
183.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
183.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 13:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001201946 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | aksomas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 75cm |
| Aukštis | 91cm |
| Gylis | 86cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















