Fotelis Halmar Gaspar 2, smėlinis kaina
Fotelis Halmar Gaspar 2, smėlinis kaina
GASPAR 2 leisure chair, beigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
177.14 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
177.14 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis Halmar Gaspar 2, smėlio spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 297.0 € |
|
182.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GASPAR 2 leisure chair, beigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
186.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
186.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
GASPAR 2 poilsio krėslas, smėlio spalvos |
|
213.60 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
213.60 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 18:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5905248134966 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas, medžio masyvas, mdp |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 95cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | -cm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |
















