Fotelis Halmar Franco, pilkas kaina
Fotelis Halmar Franco, pilkas kaina
Fotelis Halmar Franco, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.79 € |
|
192.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Franco pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
191.91 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
191.91 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis Halmar Franco, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.79 € |
|
192.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Krėslas Franco pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
201.51 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
201.51 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
FRANCO poilsio krėslas, spalva: pilka |
|
215.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
215.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 15:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001199731 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 104cm |
| Gylis | 83cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















