Fotelis Halmar Franco, pilkas цена
Fotelis Halmar Franco, pilkas цена
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Fotelis Halmar Franco, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.79 € |
|
213.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Krėslas Franco pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
191.91 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
191.91 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Krėslas Franco pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
201.51 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
201.51 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Krėslas Franco, pilka sp., 83 cm x 80 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.9 € |
|
213.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Fotelis Halmar Franco, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.79 € |
|
213.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
FRANCO poilsio krėslas, spalva: pilka |
|
215.46 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
215.46 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-05 20:06
! Сообщить об ошибке| Марка | HALMAR |
| Категория | Кресла |
| Продукт код | 2010001199731 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 104cm |
| Gylis | 83cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















